Organizacja eventów i imprez firmowych – Warszawa

Planujesz organizację imprezy firmowej? Wybierając miejsce na event, wyjdź poza schematy i nadaj temu wydarzeniu nietuzinkowego charakteru. Lokal na imprezę firmową nad Wisłą z pięknym panoramicznym widokiem zaskoczy i zachwyci uczestników.

Organizacja eventów firmowych z SEN EVENTS – dlaczego warto?

Do Twojej dyspozycji oddajemy nowoczesną salę konferencyjno-bankietową, która może zostać zaaranżowana zgodnie z Twoimi wymaganiami. Udostępniamy nietuzinkowy lokal na imprezę firmową lub prywatną o dowolnym charakterze. To również świetne miejsce na konferencję! Na każdą imprezę tworzymy zupełnie nowy, unikatowy wystrój, bez względu na to, czy planujesz konferencję biznesową, bankiet czy elegancką galę. Zajmujemy się organizacją eventów w Warszawie od lat, dlatego wiemy, czego oczekują nasi klienci i ich goście.

Nasza sala konferencyjno-bankietowa to 350 m2 powierzchni ze spektakularnym widokiem na Wisłę i Stadion Narodowy. Lokalizacja w nowoczesnym budynku na Powiślu w połączeniu z szerokimi możliwościami aranżacyjnymi sprawia, że imprezy firmowe nad Wisłą organizowane w SEN EVENTS na długo pozostają w pamięci. Miejsce na event, którego potrzebujesz, powinno być niebanalne, eleganckie, wyrafinowane? Trafiłeś doskonale!

Szukasz nowoczesnych rozwiązań, które zaskoczą Twoich gości? Organizacja eventów w Warszawie to nasza specjalność. Zespół ekspertów SEN EVENTS zadba o każdy element planowanego spotkania, dzięki czemu będzie wyjątkowe. Sukces Twojej imprezy firmowej zagwarantują: nowoczesna przestrzeń, niebanalne menu Szefa Kuchni SEN EVENTS, oprawa muzyczna, scenografia i najnowsze rozwiązania technologiczne. Powierz nam swoje marzenia, a my przekujemy je w rzeczywistość! 

Urządź swoją imprezę w biznesowym centrum Warszawy i zagwarantuj wyjątkowe doświadczenia swoim gościom. Unikalne miejsce na event to połowa sukcesu. Reszta to jednak perfekcyjna organizacja. Nasze imprezy firmowe nad Wisłą zawsze są udane. To dlatego, że dbamy o każdy szczegół.

Interesuje Cię organizacja eventów nad Wisłą z SEN EVENTS? Serdecznie zapraszamy do kontaktu. Nasz zespół udzieli Ci wszelkich niezbędnych informacji oraz pomoże w rezerwacji dogodnego terminu wydarzenia.

Skontaktuj się z nami: event@senevents.pl

logo foot big 1

Ul. Wioślarska 6
00-411 Warszawa

Dział sprzedaży i realizacji wydarzeń
event@senevents.pl
+48 553 568 533
+48 793 027 027