Wyjątkowa sala konferencyjna nad Wisłą

SEN EVENTS to wyjątkowa sala konferencyjna, która zapewnia 350 m2 powierzchni do dowolnej aranżacji z panoramicznym widokiem na Wisłę.

Spotkanie prasowe, gala wręczenia nagród, jubileusz, konferencja, szkolenie, organizacja imprezy świątecznej, a może pokaz mody lub elegancki bankiet? Nasza przestrzeń to wyjątkowe miejsce na konferencję lub event każdego typu. Szerokie możliwości w połączeniu z wyjątkową lokalizacją oraz profesjonalną obsługą to recepta na udane wydarzenie w Twoim stylu.

Zorganizuj swój event w sercu Warszawy – dokładnie tak, jak sobie wymarzyłeś. My dopasujemy się do Twoich oczekiwań.

Dlaczego SEN EVENTS?

Nasza sala nie ma stałego wyposażenia. Meble, scenografię, dekoracje dobieramy do każdego eventu indywidualnie, tworząc w tej sposób wyjątkowe wydarzenie. Dlatego sprawdzi się idealnie, jeśli chcesz, aby wybrane miejsce na konferencję było wyjątkowe. Możemy wykonać aranżację według Twojego projektu lub stworzyć ją samodzielnie. Ty decydujesz.

  • Jedna sala konferencyjna – wiele możliwości

Szkolenie, warsztat, konferencja, bankiet, uroczysta kolacja czy impreza firmowa.
Układ przestrzeni oraz duża powierzchnia dają niemal nieograniczone możliwości organizacji wnętrza.

  • Unikalne aranżacje

Nasza sala nie ma stałego wyposażenia. Meble, scenografię, dekoracje dobieramy do każdego eventu indywidualnie, tworząc w tej sposób wyjątkowe wydarzenie.
Możemy wykonać aranżację według Twojego projektu lub stworzyć ją samodzielnie. Ty decydujesz.

  • Lokalizacja w biznesowym sercu Warszawy

Sala znajduje się w nowoczesnym budynku Warszawskiego Towarzystwa Wioślarskiego, w dzielnicy Powiśle, tylko 30 metrów od brzegu Wisły.
Z okien SEN EVENTS rozpościera się panoramiczny widok na rzekę, a także na Stadion Narodowy. Obiekt jest dobrze połączony z centrum Warszawy i innymi dzielnicami komunikacja miejską, a w jego pobliżu znajdują się dostosowane do potrzeb gości biznesowych hotele. To miejsce na konferencję lub event, które zachwyci każdego ich uczestnika.

  • Wszechstronna obsługa

SEN EVENTS to więcej niż centrum konferencyjne. Poza tym, że udostępniamy przestronne i nowoczesne miejsce na konferencje, dbamy o inne elementy związane z organizacją eventu. Zapewniamy m.in. niezbędne zaplecze techniczne, menu Szefa Kuchni SEN EVENTS, oprawę artystyczną oraz scenografię. Zadbamy o to, by Twój event był dopięty na ostatni guzik, a goście wychodzili z niego zadowoleni i oczarowani. Jeśli zależy Ci na elegancji, profesjonalizmie i prestiżu – trafiłeś doskonale.

Interesują Cię najlepsze sale konferencyjne w Warszawie? Nie szukaj dalej. Skontaktuj się i uzgodnij z naszymi specjalistami szczegóły swojego eventu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Skontaktuj się z nami: event@senevents.pl

logo foot big 1

Ul. Wioślarska 6
00-411 Warszawa

Dział sprzedaży i realizacji wydarzeń
event@senevents.pl
+48 553 568 533
+48 793 027 027