Wyjątkowa sala konferencyjna nad Wisłą

SEN EVENTS to wyjątkowa sala konferencyjna, która zapewnia 350 m2 powierzchni do dowolnej aranżacji z panoramicznym widokiem na Wisłę.

Spotkanie prasowe, gala wręczenia nagród, jubileusz, konferencja, szkolenie, a może pokaz mody lub elegancki bankiet? 

Zorganizuj swój event w sercu Warszawy – dokładnie tak, jak sobie wymarzyłeś. My dopasujemy się do Twoich oczekiwań.

Dlaczego SEN EVENTS?

Nasza sala konferencyjna na Powiślu nie jest kolejnym, standardowym miejscem na event. Nie działamy jak zwykłe centrum konferencyjne. Oddajemy w Twoje ręce przestrzeń wyjątkową, którą można zaadaptować zgodnie z potrzebami. Nasza sala dopasuje się do charakteru eventu.

  • Jedna sala konferencyjna – wiele możliwości

Szkolenie, warsztat, konferencja, bankiet, uroczysta kolacja czy impreza firmowa.
Układ przestrzeni oraz duża powierzchnia dają niemal nieograniczone możliwości organizacji wnętrza.

  • Unikalne aranżacje

Nasza sala nie ma stałego wyposażenia. Meble, scenografię, dekoracje dobieramy do każdego eventu indywidualnie, tworząc w tej sposób wyjątkowe wydarzenie.
Możemy wykonać aranżację według Twojego projektu lub stworzyć ją samodzielnie. Ty decydujesz.

  • Lokalizacja w biznesowym sercu Warszawy

Sala znajduje się w nowoczesnym budynku Warszawskiego Towarzystwa Wioślarskiego, w dzielnicy Powiśle, tylko 30 metrów od brzegu Wisły.
Z okien SEN EVENTS rozpościera się panoramiczny widok na rzekę, a także na Stadion Narodowy. Obiekt jest dobrze połączony z centrum Warszawy i innymi dzielnicami komunikacja miejską, a w jego pobliżu znajdują się dostosowane do potrzeb gości biznesowych hotele.

  • Wszechstronna obsługa

SEN EVENTS to więcej niż centrum konferencyjne. Poza tym, że udostępniamy przestronną i nowoczesną salę, dbamy o inne elementy związane z organizacją eventu. Zapewniamy m.in. niezbędne zaplecze techniczne, menu Szefa Kuchni SEN EVENTS, oprawę artystyczną oraz scenografię.

Interesują Cię najlepsze sale konferencyjne w Warszawie? Nie szukaj dalej. Skontaktuj się i uzgodnij z naszymi specjalistami szczegóły swojego eventu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Skontaktuj się z nami: event@senevents.pl

logo foot big 1

Ul. Wioślarska 6
00-411 Warszawa

Dział sprzedaży i realizacji wydarzeń
event@senevents.pl
+48 553 568 533
+48 793 027 027