Warszawa: Gdzie znajdują się najlepsze lokacje filmowe?

Planując realizację nagrania musimy zadbać o odpowiednią scenerię. Dobry background to sceneria spójna z tematyką rejestrowanego materiału lub systemem identyfikacji wizualnej marki. Dlatego wybierając lokacje firmowe – na terenie miasta Warszawa i nie tylko – warto zwrócić uwagę na miejsca uniwersalne, które nie tworzą barier aranżacyjnych. To w tych miejscach będziemy mogli zrealizować nagranie spójne z naszą wizją i zamierzeniami. Jednym z takich miejsc jest dawna Siedziba Warszawskiego Towarzystwa Wioślarskiego, w której obecnie mieści się SEN EVENTS.

SEN EVENTS to nie tylko miejsce, to przede wszystkim zespół ekspertów, którzy od lat specjalizują się w kompleksowej obsłudze eventów. Ich wiedza i doświadczenie w połączeniu z 380m2 powierzchni do dowolnej aranżacji stanowi najlepszą odpowiedź na pytanie o dobre lokacje filmowe w stolicy. W kompleksie zaprojektowanym przez wybitnego architekta, Stefana Kuryłowicza znajdziemy idealne miejsce do realizacji reklam, teledysków, filmów promocyjnych, a także do nagrywania wywiadów.

Lokacje filmowe w Warszawie: dlaczego warto wybrać SEN EVENTS?

Jedną z podstawowych przewag konkurencyjnych marki jest elastyczne podejście do przestrzeni, w której jedynym stałym elementem jest panoramiczny widok na Wisłę oraz PGE Narodowy. Cała reszta jest umowna i każdorazowo dostosowywana do indywidualnych potrzeb organizatora/organizatorów eventu. W praktyce oznacza to, że w przypadku realizacji nagrania to przestrzeń dopasuje się do jego scenariusza, a nie odwrotnie. Tam, gdzie inne marki zaoferują nam gotowe studio nagraniowe – z licznymi udogodnieniami i równie licznymi ograniczeniami – SEN EVENTS zapewni aranżację i wyposażenie przestrzeni zgodne z oczekiwaniami i potrzebami realizowanego projektu. Dodatkowym atutem w przypadku realizacji teledysków lub nagrywania wywiadów eksperckich jest możliwość wykorzystania malowniczego widoku za oknem jako żywego tła. I choć rzeka stale płynie, dynamika zmieniającego się krajobrazu jest na tyle spokojna, iż nie musimy się obawiać, iż rozproszy ona uwagę odbiorców nagrania. Jednocześnie, w realizacjach, w których planujemy poruszyć tematykę związaną ze sportami wodnymi, ochroną środowiska czy sposobami spędzania wolnego czasu widok za oknem będzie wzmacniał przekaz i podnosił jego wiarygodność.

Co może nam zaoferować lokacja filmowa przy ulicy Wioślarskiej 6?

W zależności od potrzeb Klienta SEN EVENTS oferuje wynajem powierzchni eventowej oraz kompleksową organizację wydarzenia, wraz z zapewnieniem całego zaplecza technicznego. W przypadku lokacji filmowej oznacza to dostęp do szerokiej gamy elementów aranżacji przestrzeni oraz stosownych rekwizytów – wraz z możliwością aranżacji rekwizytów własnych. Zespół ekspertów SEN EVENTS zadba również o odpowiednie oświetlenie przestrzeni oraz jej nagłośnienie. W tym zakresie marka ściśle współpracuje z Klientem odpowiadając na bardzo konkretne potrzeby zaplecza technicznego.

Jednym z atutów oferowanej lokacji, o którym jeszcze nie wspomnieliśmy jest jej powierzchnia. 380m2 powierzchni do dowolnej aranżacji pozwala na równoczesne korzystanie z co najmniej kilku scenografii, co znacząco ułatwia i przyspiesza nagranie.

Klientów poszukujących lokacji filmowych na terenie Warszawy lub najbliższej okolicy zachęcamy do kontaktu. Jesteśmy przekonani, że oferta SEN EVENTS sprosta Państwa oczekiwaniom i pozwoli na realizację nagrania na najwyższym poziomie.

logo foot big 1

Ul. Wioślarska 6
00-411 Warszawa

Dział sprzedaży i realizacji wydarzeń
event@senevents.pl
Malwina: +48 793 027 027
Magda: +48 577 508 008
Beniamin: +48 553 568 533