ORGANIZACJA WESEL W SEN EVENTS

Marzy Wam się wesele nad Wisłą – w Warszawie, na poziomie, w nowoczesnym stylu, z panoramą miasta w tle? Jesteśmy do Waszej dyspozycji i chętnie weźmiemy udział w tej ważnej dla Was uroczystości. To będzie dla nas zaszczyt! W organizacji bankietów nad Wisłą mamy niemałe doświadczenie. Gwarantujemy, że Wasi goście długo nie zapomną tej uroczystości!

Organizacja wesel to zadanie, którego nie powierza się byle komu. Doskonale to rozumiemy. Dlatego przygotowując Wasze niezapomniane wesele nad Wisłą pomagamy, doradzamy i skrupulatnie trzymamy się wytycznych. To daje Wam pewność, że Wasze wesele nikogo nie rozczaruje, a elegancki bankiet nad Wisłą wpisze się w oczekiwania nawet najbardziej wymagających gości – od dekoracji stołów, przez serwowane kulinaria, aż po oprawę muzyczną.

Dysponujemy nietuzinkową przestrzenią bankietową, którą możemy zaaranżować w dowolny sposób. Posiadamy bogate i zróżnicowane zaplecze eventowe i elastycznie dopasowujemy się do indywidualnych oczekiwań Klienta. To wszystko sprawia, że organizacja wesel nad Wisłą od dawna zajmuje ważne miejsce w ofercie marki SEN EVENTS, a nasz Zespół zyskuje pozytywne rekomendacje zadowolonych Klientów. Co ważne, zakres oferowanej pomocy przy organizacji wesel każdorazowo dostosowujemy do potrzeb i oczekiwań przyszłych nowożeńców zapewniając kompleksową obsługę przyjęcia lub profesjonalną pomoc w wybranych kwestiach.

Organizacja bankietów nad Wisłą – Warszawa

Świetna lokalizacja sali SEN EVENTS w dawnej siedzibie kultowego Warszawskiego Towarzystwa Wioślarskiego to nie tylko doskonałe widoki na Wisłę, ale także bliskość prestiżowych hoteli, w tym zaprzyjaźnionego PURO, który gwarantuje najwyższą jakość obsługi i wyjątkowy design.Pomożemy Wam dopiąć na ostatni guzik sprawy organizacyjne, zadbamy o logistykę przedsięwzięcia i odciążymy Was w wielu sprawach, abyście mieli czas skupić się na tym, co naprawdę ważne.

A może marzy się Wam zorganizowanie całkiem innego wydarzenia w naszej przestrzeni?
Skontaktujcie się z nami: event@senevents.pl

 

logo foot big 1

Ul. Wioślarska 6
00-411 Warszawa

Dział sprzedaży i realizacji wydarzeń
event@senevents.pl
Malwina: +48 793 027 027
Magda: +48 577 508 008
Beniamin: +48 553 568 533