IMPREZY FIRMOWE

Chciałbyś zintegrować swój zespół na wspólnej imprezie firmowej? Chcesz pokazać swoim Gościom miasto i w każdej wolnej chwili lubisz patrzeć na jego charakterystyczne obiekty? Świetnie się składa! Mamy dla Ciebie wyjątkową salę z widokiem na nurt Wisły i Stadion Narodowy. Jeśli marzy Ci się nietuzinkowe wydarzenie, które wywoła na uczestnikach efekt „wow”, nie musisz dłużej szukać. Z nami nic prostszego! Czeka na Ciebie 380 m2 przestrzeni, którą możesz zaaranżować zgodnie ze swoją koncepcją i potrzebami. To idealne miejsce m.in. na wigilię firmową w Warszawie, jubileusz firmowy czy wspólną integrację w luźnej atmosferze. Wioślarska 6 – ten adres dobrze zapamiętaj. W końcu to idealne miejsce na event!

Imprezy firmowe nad Wisłą z SEN EVENTS – atuty

Elastyczność działania i nieograniczone możliwości kreacji przestrzeni – to możemy Ci zagwarantować. Wesprzemy Cię w przygotowaniu niepowtarzalnego wystroju, podkreślającego charakter imprezy. Organizacja eventów to nasza specjalność. Wybierając lokal na imprezę firmową w Warszawie, możesz liczyć na SEN EVENTS. U nas otrzymujesz nie tylko funkcjonalną przestrzeń, ale także nowoczesne rozwiązania technologiczne, oprawę muzyczną, pomoc techniczną i scenografię. Ze swojej strony oferujemy pełne zaangażowanie w każdy projekt oraz wsparcie na każdym etapie jego realizacji. Wiemy, jak stresująca i czasochłonna potrafi być organizacja imprez firmowych, dlatego służymy doświadczeniem. Warszawa dysponuje wieloma interesującymi lokalami. U nas, oprócz sali z fantastycznym widokiem na Wisłę, możesz liczyć również na dyspozycyjną, życzliwą i kompetentną obsługę. 

Na świetnie przygotowanym evencie nie może zabraknąć również wyszukanych smaków. O kubki smakowe  gości zadba nasz Szef Kuchni Tomasz Nestorowicz, który zaskoczy ich nietuzinkowymi połączeniami oraz znanymi daniami w całkowicie nowych odsłonach. Organizacja imprez firmowych powinna przebiegać sprawnie, bezproblemowo i owocnie. Pozbędziemy się Twoich problemów, które stoją na drodze do stworzenia wyjątkowego wydarzenia.

Jesteś zdecydowany, by na miejsce na firmowy event w Warszawie wybrać lokal na Powiślu przy Wioślarskiej 6? Możesz na nas liczyć. A może masz jakieś pytania? Chętnie na nie odpowiemy. Wyślij je na adres event@senevents.pl

 

logo foot big 1

Ul. Wioślarska 6
00-411 Warszawa

Dział sprzedaży i realizacji wydarzeń
event@senevents.pl
Malwina: +48 793 027 027
Magda: +48 577 508 008
Beniamin: +48 553 568 533