Warszawa: Niebanalne miejsce na imprezę plenerową

Organizacja imprezy plenerowej wymaga wyboru odpowiedniego miejsca i przygotowania zaplecza, w tym zadaszonej przestrzeni, do której będzie można przenieść event na wypadek załamania pogody. Alternatywą dla wynajmu namiotów eventowych jest takie miejsce na imprezę plenerową, które łączy w sobie uroki pleneru z zaletami tradycyjnej przestrzeni bankietowej. Jedno z takich miejsc znajdziemy na terenie miasta Warszawa, nad samą Wisłą. Mieści się ono w dawnej Siedzibie Warszawskiego Towarzystwa Wioślarskiego i oferuje praktycznie nieograniczone możliwości aranżacji przestrzeni wewnątrz i na zewnątrz.

Miejsce na imprezę plenerową na warszawskim Powiślu

Oferta SEN EVENTS obejmuje w prawdzie możliwość organizacji, zanim jednak zdecydujemy się na „wyjście” w teren, warto sprawdzić, co oferuje lokal na warszawskim Powiślu i dlaczego imprezę plenerową warto zorganizować w przestrzeni zamkniętej z dostępem do przestronnego tarasu.

Przestrzeń eventowa oferowana przez SEN EVENTS to aż 380m2 powierzchni do dowolnej aranżacji oraz możliwość skorzystania z przestronnego tarasu, na którym możemy zorganizować część wydarzenia. Łącząc atuty przestrzeni otwartej i zamkniętej z urokami panoramicznego widoku na Wisłę uzyskamy niebanalne i oryginalne miejsce na imprezę plenerową w Warszawie. Wydarzenie, które z pewnością na długo zapadnie w pamięć uczestnikom. Dodatkowym atutem Powiśla jest doskonała komunikacja z każdym punktem miasta, dzięki czemu zaproszeni goście bez najmniejszego trudu dotrą na imprezę bez konieczności angażowania w tym celu własnych środków transportu. To wyjątkowe udogodnienie, szczególnie podczas imprez plenerowych.

Co jeszcze przemawia za wyborem SEN EVENTS jako miejsca na imprezę plenerową w Warszawie? Z pewnością historia tego miejsca, które ponad 140 lat temu – podobnie jak dziś – stanowiło ważny punkt na towarzyskiej mapie miasta. Wartością dodaną oferowanej lokalizacji jest bryła budynku, którą zaprojektował wybitny architekt Stefan Kuryłowicz. Jego dzieło z pewnością zaintryguje znawców i miłośników architektury, jak również przypadnie do gustu laikom.

Impreza plenerowa a SEN EVENTS: kompleksowa organizacja wydarzenia

Niezależnie od tego, czy ostatecznie zdecydujemy się na imprezę w plenerze, czy wybór przestrzeni eventowej na warszawskim Powiślu, SEN EVENTS oferuje nam kompleksową obsługę. Marka zrzesza osoby specjalizujące się w organizacji wydarzeń różnego typu. Do dyspozycji swoich klientów oddaje przestrzeń eventową wraz z pełnym wyposażeniem – sprzętem oświetleniowym i nagłaśniającym, meblami eventowymi różnego typu, profesjonalnym cateringiem i obsługą kelnerską. Decydując się na współpracę z zespołem SEN EVENTS nie musimy się martwić o żaden aspekt naszej imprezy. Wystarczy, że określimy nasze potrzeby i oczekiwania, podejmiemy decyzje dotyczące aranżacji przestrzeni oraz klimatu, w jakim chcielibyśmy zorganizować wydarzenie, a profesjonaliści zatroszczą się o całą resztę. Co ważne, jeśli nie będziemy mieli pomysłu na event lub na poszczególne jego elementy możemy liczyć na fachowe doradztwo oraz pomoc – od aranżacji wnętrza, aż po wybór menu.  

logo foot big 1

Ul. Wioślarska 6
00-411 Warszawa

Dział sprzedaży i realizacji wydarzeń
event@senevents.pl
+48 553 568 533
+48 793 027 027