Ogranizacja imprez świątecznych

Elegancka wigilia firmowa, bankiet z okazji „jajeczka”, świąteczne spotkanie dla najważniejszych kontrahentów? Zajmiemy się organizacją imprezy świątecznej każdego typu, jednocześnie oferując miejsce na wigilię firmową, w którym z łatwością zrealizujesz event zgodnie z najbardziej wyszukanym scenariuszem. Jak to możliwe?

Udostępniamy wyjątkową salę konferencyjno-bankietową na warszawskim Powiślu. Centralna lokalizacja i panoramiczny widok na rzekę oraz Stadion Narodowy to jedne z jej największych atutów, dzięki którym wigilia firmowa lub dowolna inna impreza firmowa w naszej sali z pewnością na długo zapadną w pamięci uczestników. Powierzchnia 350 m2 umożliwia dowolną aranżację oraz dopasowanie do potrzeb i charakteru wydarzenia każdego typu. Oferta przeznaczona jest dla firm oraz klientów indywidualnych poszukujących prawdziwie wyjątkowego miejsca na mapie Warszawy.

Profesjonalna organizacja imprezy świątecznej dla firm i klientów indywidualnych to nie problem dla naszej doświadczonej ekipy. SEN EVENTS to bowiem nie tylko eleganckie miejsce na event. Proponujemy Ci znacznie więcej – staranną aranżację sali, scenografię, zaplecze techniczne i sprawną obsługę każdego aspektu organizacji wydarzenia. Dzięki nam nie będziesz musiał martwić się o żaden szczegół, a dopracowana impreza na pewno zachwyci gości.

Magiczne imprezy świąteczne dla firm

Pozwól nam wykreować prawdziwie niezapomniane wydarzenie. Marzy Ci się unikalna dekoracja, wyjątkowe atrakcje, wyrafinowany program artystyczny? Pragniesz zaprosić swoich gości na szykowną kolację, bankiet, galę? Zrealizujemy wszystkie Twoje oczekiwania. Mamy wieloletnie doświadczenie w świadczeniu usług dla firm i klientów indywidualnych, dlatego masz pewność, że organizacja imprezy świątecznej w dowolnym stylu przebiegnie z nami sprawnie, skutecznie i bez przykrych niespodzianek. Stworzymy dokładnie taką atmosferę, jakiej oczekujesz i zadbamy o nienaganny przebieg wydarzenia. Zaoferujemy miejsce na wigilię firmową, które nie rozczaruje zaproszonych gości.

Eventy, które pomagamy organizować, są dopracowane w każdym calu, a dzięki unikalnej lokalizacji na długo pozostają w umysłach gości. To m.in. dlatego, że trudno o bardziej spektakularne, a jednocześnie eleganckie miejsce w Warszawie. Poszukujesz miejsca na imprezę świąteczną lub inny event? Skontaktuj się z nami i dopytaj o szczegóły. Nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji. Z naszą pomocą wigilia firmowa, jak również event z dowolnej innej okazji staną się wydarzeniem, dzięki któremu stworzysz wizerunek firmy ekskluzywnej i prestiżowej. 

logo foot big 1

Ul. Wioślarska 6
00-411 Warszawa

Dział sprzedaży i realizacji wydarzeń
event@senevents.pl
+48 553 568 533
+48 793 027 027