Wyjątkowa sala konferencyjna nad Wisłą

Organizujesz konferencję z udziałem znanych osobistości z branży? Zapewnij wszystkim uczestnikom doskonałe warunki do burzy mózgów i dyskusji! We wnętrzach sali konferencyjnej SEN EVENTS z kapitalnym widokiem na Wisłę i Stadion Narodowy debaty o ekonomii, marketingu czy medycynie nabiorą zupełnie nowego wymiaru.

Jedna sala – wiele możliwości

Optymalna przestrzeń o powierzchni 380 m2 sprawia, że sala konferencyjna na warszawskim Powiślu stwarza duże możliwości do zaaranżowania miejsc dla gości na jeden z wybranych sposobów: konferencyjny, konferencyjno – koktajlowy lub bankietowy. Dopasuj ustawienie stołów i krzeseł do bieżących potrzeb swoich gości oraz charakteru wydarzenia.

Wyjątkowe aranżacje

Oddajemy do dyspozycji przestrzeń, którą możesz całkowicie dowolnie zaaranżować. Realizuj swoje koncepcje tak, aby jak najlepiej wpisywały się w potrzeby uczestników wydarzenia. Sala konferencyjna nad Wisłą jest do Twojej pełnej dyspozycji. Świetne połączenie z centrum miasta stwarza duże możliwości logistyczne.

Dogodna lokalizacja w centrum Powiśla

Prestiżowa lokalizacja z widokiem na Wisłę, nieopodal PGE Narodowego, to wymarzone miejsce na konferencję w Warszawie. Świetne skomunikowanie z pozostałymi częściami stolicy tworzy idealne warunki do organizacji konferencji, cechującej się intensywnym i bogatym programem. Sala konferencyjna nad Wisłą, dzięki swej wyjątkowo korzystnej lokalizacji, ułatwia sprowadzenie wszystkich ważnych gości w wybranym przez organizatora terminie. Uczestnikom wydarzenia sprzyja świetna komunikacja z innymi dzielnicami Warszawy, także z centrum, Śródmieściem.

logo foot big 1

Ul. Wioślarska 6
00-411 Warszawa

Dział sprzedaży i realizacji wydarzeń
event@senevents.pl
+48 553 568 533
+48 793 027 027