podstrona

Organizacja bankietów – SEN EVENTS

Chcesz zorganizować bankiet lub elegancką galę, ale szukasz miejsca, które pozwoli stworzyć wyjątkową atmosferę? Zależy Ci na dobrej lokalizacji blisko centrum i ciekawie zaaranżowanej przestrzeni? Nasza oferta jest skierowana właśnie do Ciebie. Oprócz powierzchni niemal 400 m2 i doskonałego zaplecza technicznego na Twoich gości czeka zapierający dech, panoramiczny widok na Powiśle.

Salę na każdy event aranżujemy zgodnie z wymaganiami Klienta, dostosowując jej wystrój, układ i wyposażenie techniczne do specyfiki imprezy. Zapewniamy też pełne wsparcie organizacyjne – catering, oprawę artystyczną itp. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Organizacja bankietów – Warszawa

Nasza sala jest usytuowana praktycznie w samym centrum biznesowego świata Warszawy, na Powiślu. W sąsiedztwie znajdują się hotele – międzynarodowych sieci hotelowych i nie tylko – zapewniające wysokie standardy pobytu klientom biznesowym, którzy mogą w komfortowych warunkach wypocząć po bankiecie.

Sala przygotowana przez SEN EVENTS znajduje się w nowoczesnym budynku siedziby Warszawskiego Towarzystwa Wioślarskiego. Budynek od brzegu Wisły dzieli zaledwie 30 metrów, a jego lokalizacja zapewnia niczym nieograniczony panoramiczny widok na Wisłę oraz Stadion Narodowy.

Nie tylko bankiety

Interesuje Cię organizacja bankietów nad Wisłą, a może masz w planach inny event, któremu chcesz nadać prestiżowego charakteru? Jesteśmy otwarci na Twoje pomysły i potrzeby. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z zespołem. Odpowiemy na wszelkie pytania związane z naszą ofertą i pomożemy Ci w zarezerwowaniu dogodnego terminu wynajmu sali.

podstrona

Ul. Wioślarska 6
00-411 Warszawa

+48 553 568 533
magda@senwarsaw.pl

+48 793 027 027
malwina@senwarsaw.pl