strona

SEN EVENTS

Blisko 400m2 przestrzeni do dowolnej aranżacji.

Panoramiczny widok na Wisłę.

Kompleksowa obsługa wydarzenia: catering, technika, oprawa artystyczna, scenografia.

Zorganizuj u nas spotkanie prasowe, galę wręczenia nagród, jubileusz, konferencję, szkolenie, pokaz mody, sesję i plan zdjęciowy, bankiet, spotkanie świąteczne, targi, wernisaż.

Skontaktuj się z nami: event@senwarsaw.pl

Możliwości aranżacyjne przestrzeni

Wyjątkowa sala konferencyjna nad Wisłą

Spotkanie prasowe? Gala wręczenia nagród? Jubileusz? Konferencja? Szkolenie? A może pokaz mody lub elegancki bankiet? SEN EVENTS to wyjątkowa sala konferencyjna, która zapewnia blisko 400 m2 powierzchni do dowolnej aranżacji z panoramicznym widokiem na Wisłę.

Zorganizuj swój event w sercu Warszawy – dokładnie tak, jak sobie wymarzyłeś. My dopasujemy się do Twoich oczekiwań.

Dlaczego SEN EVENTS?

Nasza sala konferencyjna na Powiślu nie jest kolejnym, standardowym miejscem na event. Nie działamy jak zwykłe centrum konferencyjne. Oddajemy w Twoje ręce wyjątkową przestrzeń, którą można zaadaptować na różne potrzeby. Nasza sala dopasuje się do charakteru eventu – zaaranżujemy ją zgodnie z Twoimi wskazówkami.

  • Jedna sala konferencyjna – wiele możliwości

Stworzymy aranżację sali na Twój event. Bankiety, imprezy firmowe, zasiadana kolacja, a może konferencja dla 250 uczestników? Układ przestrzeni oraz duża dostępna powierzchnia dają nam niemal nieograniczone możliwości organizacji wnętrza.

  • Unikalne aranżacje

Nasza sala nie ma stałego wyposażenia. Dobieramy je na każdy event indywidualnie – tak, aby stworzyć wyjątkową atmosferę. Możemy wykonać aranżację według Twojego projektu lub stworzyć ją samodzielnie. Ty decydujesz.

  • Lokalizacja w biznesowym sercu Warszawy

Sala znajduje się w nowoczesnym budynku Warszawskiego Towarzystwa Wioślarskiego, w dzielnicy Powiśle, tylko 30 m od brzegu Wisły. Z okien SEN EVENTS rozpościera się panoramiczny widok na rzekę, a także na Stadion Narodowy. Obiekt jest dobrze połączony z centrum Warszawy i innymi dzielnicami komunikacja miejską, a w jego pobliżu znajdują się dostosowane do potrzeb biznesowych hotele.

  • Wszechstronna obsługa

SEN EVENTS to więcej niż centrum konferencyjne. Poza tym, że udostępniamy przestronną i nowoczesną salę, dbamy o inne elementy związane z organizacją eventu. Zapewniamy m.in. niezbędne zaplecze techniczne, catering, oprawę artystyczną, czy też scenografię.

Interesują Cię najlepsze sale konferencyjne w Warszawie? Nie szukaj dalej. Skontaktuj się i uzgodnij z naszymi specjalistami szczegóły swojego eventu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Skontaktuj się z nami: event@senwarsaw.pl

strona

Ul. Wioślarska 6
00-411 Warszawa

+48 553 568 533
magda@senwarsaw.pl

+48 793 027 027
malwina@senwarsaw.pl